Abeceda vzdělávání pro seniory

Jste senioři? Máte doma seniora? Pak tato abeceda vzdělávání je pro Vás vhodná.

Projekt Abeceda vzdělávání pro seniory nabízí všem, kdo mají zájem poradenské kurzy zdarma. Probíhají online a nabízí pro menší skupinku možnost se poradit a naučit se vše, co je k chytrému telefonu potřeba.

Kurzy běží vždy ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Jak se na kurz přihlásit? Stačí jen zavolat na telefonní linku 736 525 736 a objednat si vlastní termín on line kurzu.

Studenti, kteří seminář vedou, jsou vyškoleni a se staršími lidmi je moc baví spolupracovat: Je skvělé, když vidím, jakou mají mí žáci radost, když si třeba poprvé nastaví Aplikaci ke QR Kódům a dozvídají se například s vnoučaty něco zajímavého o zvířatech v ZOO, jen přiloží k cedulce svůj telefon a můžou vyprávět o celém rodokmenu konkrétního zvířátka. Teď se moc těším, máme připraveno, jak získat a používat Aplikaci Můj Vlak. Tam si určitě budou pochvalovat, že mají v telefonu jízdní řád a mohou cestovat kam chtějí naprosto nezávisle, “ říká Ondra z Plzně, který studuje na střední škole a kurzy vede již rok.

Pokud se ještě máte co učit, nebo jste naprostí začátečníci, udělejte si po procházce čas a vzdělávejte se. Kurzy běží celý rok a mladí studenti se na vás těší. Na kurzu můžete poznat nové přátele a také, pokud jste vzdáleni od větších měst, máte možnost kurz absolvovat bez dojíždění a vyřešit individuálně celé nastavení vlastního telefonu.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× Jak Vám mohu pomoci?