Komerční sdělení

 

Technické novinky firmy Schiedel

 

 

Fortherm 2020

Veletrh FOR THERM je nejen skvělou příležitostí zůstat v obraze aktuálního dění na trhu vytápění, ale představuje i vynikající příležitost se v těchto oborech dále vzdělávat. Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům dotazy ohledně těchto témat a také poradit, jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory a další.

V rámci doprovodného programu se po celou dobu veletrhu budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim ochotně pomohou.

V roce 2020 společnost ABF, a.s. připravuje nový veletrh FOR THERM specializovaný na krby, kamna a kotle. Veletrh se zaměří především na koncového zákazníka. Stane se tak jednou z největších jarních akcí v oblasti vytápění, doplní tak veletrh FOR PASIV, který je zaměřen mimo jiné i na alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Návštěvník si tak přijde na kompletní nabídku z oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení.

Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví zaměřující se na technologie vytápění ekologickým palivem, které dodržují přísné evropské emisní normy.  Návštěvníky tak čeká řada novinek a široká nabídka od prestižních výrobců, dovozců a prodejců.

FOR THERM v rámci doprovodných programů nabídne návštěvníkům z řad laiků klíčové informace ve formě přednášek a seminářů z oblasti vytápění tuhými palivy a biomasou.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s veletrhy FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, FOR PASIV veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb.

 

Termín: 6. – 8. 2. 2020
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

 

Hlavní oborové členění

  • KOTLE 
  • KAMNA, KRBY, KRBOVÉ VLOŽKY
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ KRBŮ A KAMEN
  • SLUŽBY

 

 

Infotherma 2020

pondělí 20.1.2020 – čtvrtek 23.1.2020

27. ročník mezinárodní výstavy na téma VYTÁPĚNÍ – ÚSPORY ENERGIÍ – SMYSLUPLNÉ VYUŽÍVÁNÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ na Výstavišti Černá louka Ostrava.

Oborové členění 2020-výtah ke komínům

KOMÍNY A ODTAHY ZPLODIN

Firma  Město  Výstavní plocha 
KRBY MORAVA s.r.o. Ostrava 017
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Dolní Bukovsko 034
TOPITO s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm 083
Moravské kominické společenstvo Brno 119
KOMINICTVÍ KORS, spol. s r.o. Ostrava – Mariánské Hory 121
Schiedel, s.r.o. Nehvizdy 208
OBB stavební materiály, spol. s r.o. Ostrava 237
Stavby COMPLET s.r.o. Ostrava 238
Regulus, spol. s r.o. Praha 4 302
LAC, s.r.o. Židlochovice výstavní panel
× Jak Vám mohu pomoci?